وضعیت مبهم 7 استقلالی برای دیدار با ماشین سازی
منبع خبر: مهر
دو شنبه 27 فروردین 1398 - 13:08


استقلال در هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان ماشین سازی است و شرایط هفت بازیکن این تیم برای حضور در این بازی مبهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر غروب چهارشنبه میزبان ماشین سازی تبریز است و وضعیت 7 بازیکن این تیم برای این دیدار مشخص نیست و شانس زیادی برای حضور در این بازی ندارند.

1- روزبه چشمی؛
مدافع میانی و ملی پوش آبی پوشان در نیمه دوم دیدار مقابل سایپا آسیب دید و زمین را ترک کرد. چشمی مقابل الهلال و سپاهان به همین دلیل غیبت داشت. وی مصدومیت را پشت سر گذاشته اما با این وجود بعید است زوج منتظری-دانشگر برای این بازی دستخوش تغییر شود.

2- اللهیار صیادمنش؛
مهاجم جوان آبی پوشان هم که یک دوره درخشش را در این تیم تجربه کرد، با مصدومیت مواجه شد و چند دیدار اخیر آبی پوشان را از دست داد. وی نیز مصدومیت را پشت سر گذاشته و گرچه گفته می‌شود هنوز از نظر بدنی نیاز به کار بیشتر دارد، اما استفاده از او در این بازی هم به نظر شفر بستگی دارد.

3- وریا غفوری؛
غفوری بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تازگی تمریناتی را در کنار زمین چمن آغاز کرده و هنوز شرایط حضور در مسابقه را ندارد.

4- طارق همام؛
هافبک عراقی آبی پوشان هم وضعیتی شبیه به غفوری دارد. احتمال اینکه ترس از بازگشت مصدومیت مانع از حضور طارق مقابل ماشین سازی باشد وجود دارد.

5- محسن کریمی؛
وینگر سرعتی آبی پوشان هنوز مصدومیتش را پشت سر نگذاشته و بازی مقابل ماشین سازی را هم از دست خواهد داد.

6- سید مهدی رحمتی؛
رحمتی پس از دربی در 3 دیدار تیمش غیبت داشت. گفته می‌شود او از ناحیه گردن دچار مصدومیتی هم بود. احتمال حضور او در ترکیب آبی پوشان مقابل ماشین سازی ضعیف است.

7- فرشید باقری؛
تنها محروم تیم استقلال فرشید باقری است که از سوی باشگاه با محرومیت انضباطی مواجه است و قطعاً یکی از غایبان تیمش مقابل ماشین سازی است.

دیدار تیم‌های استقلال و ماشین سازی از هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 20:15 چهارشنبه 28 فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.