فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
منبع خبر: همشهری
جمعه 25 اسفند 1397 - 09:55

فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
همشهری‌آنلاین: مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران اعلام کرد که خودروهای تولید سال 1393 شمسی و 2014 میلادی در سال جدید مشمول دریافت معاینه فنی هستند.

نواب حسینی‌منش در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد خودروهای مشمول معاینه فنی در سال جدید گفت: خودروهای تولید سال 93 و قبل از آن و همچنین خودروهای تولید سال 2014 و قبل از آن، در سال 98 مشمول معاینه فنی هستند.

او با بیان این‌که خودروهای پلاک عمومی نیز از سال تولید 1396 و قبل از آن مشمول دریافت معاینه فنی هستند؛ گفت: برآورد ما این است که در تهران حدود 200 هزار خودرو مشمول معاینه فنی می‌شوند.

حسینی‌منش با اشاره به عدم تعطیلی طرح کاهش در ایام نوروز گفت: دقت داشته باشید که در پی اجرا طرح کاهش که به صورت 24 ساعته و در تمام روز هفته اجرا می‌شود، دوربین‌ها به صورت خودکار خودروهای فاقد معاینه فنی را از اول فروردین، کنترل می‌کنند و از آنجایی که دلمان نمی‌خواهد خودروها جریمه شوند، لذا رانندگان نسبت به کنترل معاینه فنی و اخذ آن اقدام کنند.

او گفت: رانندگان تهرانی و همچنین مسافرینی که در ایام نوروز به تهران می‌آیند دقت داشته باشد که از اول فروردین‌ماه مشمول داشتن معاینه فنی هستند. پیشنهاد می‌شود هرچه سریع‌تر رانندگان خودروی مشمول برای دریافت معاینه فنی به مراکز مراجعه کنند تا جریمه 50 هزار تومانی مشمول آنها نشود.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.