مشاور امور بانوان شاهد بنیاد شهید با همسران جانبازان دیدار کرد
منبع خبر: مهر
جمعه 22 دی 1397 - 20:12


مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز پرستار با جمعی از همسران جانبازان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نرگس جلیلی مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با جمعی از همسران جانبازان دیدار کرد.

جلیلی در دیدار با فاطمه شادکام اوغانی همسر جانباز ایرج فیروزمند از ایثارگری این جانباز گرانقدر تجلیل کرد و ازخودگذشتگی و صبوری این همسر جانباز را ستود.

همسر جانباز ایرج فیروزمند نیز با تشریح مشکلات زندگی با جانبازان اعصاب و روان بر تربیت فرزندان شایسته و با تحصیلات عالیه خود اشاره کرد و بر رسیدگی بیشتر به خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان به‌ویژه سلامت روحی همسران و فرزندان آنها تاکید داشت.

جلیلی همچنین در دیدار با صرفناز یوسفیان اهری همسر جانباز علی‌اصغر دافع اهری دیدار و جویای احوال و مشکلات این خانواده شد.

وی بردباری این همسر جانباز را غیرقابل‌توصیف دانست و تاکید کرد: خداوند متعال قطعاً جایگاه والایی را برای همسران جانبازان که زینب گونه در کنار آنها هستند درنظر گرفته است.

مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد در دیدار با معصومه رمضانی همسر جانباز حسین باقری مفرد، نیز به تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران برای حل مشکلات خانواده‌های جانبازان اشاره کرد و گفت: دیدار با همسران جانبازان در روز میلاد حضرت زینب(س) قدردانی از زحمات و فداکاری‌های این عزیزان است و بنیاد در حد توان خود نسبت به انجام وظایف خود کوتاهی نخواهد کرد.

جانباز ایرج فیروزمند در سال 1336 در آذربایجان غربی به دنیا آمد و در سال 1363، براثر موج انفجار در اهواز به درجه جانبازی 25 درصد نائل آمد.

علی‌اصغر دافع اهری در سال 1328 در آذربایجان شرقی متولد شد و پس از طی دوران 776 روز اسارت، با آسیب‌های ناشی از آن مقطع به درجه آزاده و جانبازی 50 درصد نائل آمد.

حسین باقری مفرد در سال 1325 در خمین متولد شد و در سال 1360 در منطقه سوسنگرد از ناحیه کمر قطع نخاع شده و به جانبازی 70 درصد نائل آمد.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.