البرز 230 میلیارد تومان از اعتبارات رونق تولید کشور را جذب کرد
منبع خبر: ایلنا
چهار شنبه 19 مهر 1397 - 16:47


استاندار البرز گفت: تسهیلات رونق تولید در کل کشور 530 میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز به‌عنوان استان اول کشور موفق به جذب 230 میلیارد تومان شده است.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید و ارائه گزارش عملکرد بانک‌ها و لیست پرداخت تسهیلات رونق تولید، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این راستا، افزود: تسهیلات رونق تولید در کل کشور 530 میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز بعنوان استان اول کشور موفق به جذب 230 میلیارد تومان شده است.

وی ادامه داد: استان دوم در جذب تسهیلات رونق تولید کشور موفق به جذب تنها 30 میلیارد تومان شده که فاصله معنا داری با البرز دارد.

نجفی گفت: گزارش های ارائه شده از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در البرز نشان از ارتقا عملکردها در این حوزه در سایه همدلی و هم افزایی است.

وی افزود: از بانک‌ها انتظار می‌رود با اعتماد به کارشناسان سازمان صمت، روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: امید است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اقداماتی که در دستور کار قرار دارد، همچنان البرز در جذب تسهیلات و رونق تولید در کشور بدرخشد. اقدامات انجام شده و توفیقاتی که بدست آمده حاصل تلاش‌های مجموعه استان است ولی بدان معنا نیست که مشکلات پایان یافته از این رو همچنان با قدرت برای حل موانع و کسب رضایت مردم گام بر می‌داریم.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.