تیم ملی بانوان والیبال نشسته ایران نایب قهرمان شد
منبع خبر: مهر
چهار شنبه 19 مهر 1397 - 10:57


تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مرحله فینال بازی‌های پارا آسیایی به مصاف تیم چین رفت و با قبول شکست برابر این تیم نایب قهرمان شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی اعزامی مهر از اندونزی، تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مرحله فینال بازی های پارا آسیایی جاکارتا به مصاف تیم چین رفت و 3 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد و به مدال نقره بازی ها رسید.

ست نخست این دیدار با امتیازگیری تیم چین آغاز شد و چینی‌ها توانستند 8 بر 4 از تیم ایران پیش بیفتند و اولین وقت استراحت فنی به نام این تیم ثبت شد. در ادامه این ست باز تیم چین بود که به امتیاز 12 رسید و این موضوع باعث شد سلیمانی تقاضای وقت استراحت فنی کند.

اما در نهایت تیم چین با سرویس های مختلف توانست 25 بر 13 به پیروزی برسد.

ست دوم این دیدار نیز تیم چین در امتیاز گیری نسبت به بانوان والیبال نشسته ایران عملکرد بهتری داشتند و 14 بر 8 از شاگردان سلیمانی پیشی گرفتند و در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 17 به سود تیم چین به پایان رسید.

اما در ابتدای ست سوم این دیدار شاگردان سلیمانی توانستند رقابت پایاپایی با تیم چین داشته باشند اما تیم چین باز هم توانست اختلاف امتیاز خودش را با ملی پوشان ایران بیشتر کند و 14 بر 7 پیش افتد.

تیم ایران در نهایت این ست را با نتیجه 25 بر 16 واگذار کرد تا تیم چین در ست شماری 3 بر صفر پیروز شود و ملی پوشان کشورمان بعد از این تیم در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفتند و موفق به کسب مدال نقره این دوره از بازی های پارا آسیایی جاکارتا شدند.

1- شاهین ایزدیار - شنا
2- ساره جوانمردی - تپانچه 50 متر P4
3 - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده 10 متر
4- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
5 - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F32
6- شاهین ایزدیار - شنا 100 متر آزاد
7 - امیر جعفری - وزنه بردارری 59 کیلوگرم
8 - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی 1500 متر
9 - وحید علی نجیمی- دوومیدانی 200 متر
10 - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F11
11 - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه
12 - ساره جوانمردی - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1
13 - شاهین ایزدیار - شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10
​14 - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک
15 - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم
16 - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F33
17- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53
18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11
19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان
20 - عاطفه نقوی - شطرنج
21 - امید کریمی - شطرنج
22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی
​23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی
​24 - وحید نوری - جودو
​25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1
​26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم
27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9
28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36
29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36
30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10
​31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه
32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13
​33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان
34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه
35- مهدی علیزاده

نقره:
1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک
3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم
4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
5 - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر
7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22
9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11
10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه
​11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1
12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55/56
13- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53
​14 - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34
15- زهرا نعمتی در ریکرو
16 - فریبا زنده بودی - شطرنج
17 - تیم شطرنج مردان
18 - تیم شطرنج بانوان
​19 - اسدالله عظیمی - دوومیدانی
20 - نادر مرادی - وزنه برداری
21 - هاشم رستگاری - دوی 400 متر کلاسT37
22- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

برنز:
1 - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
2 - زهرا برناکی - پرش طول
3 - حسن جانفشان - تنیس روی میز
4 - حامد امیری- پرتاب دیسک
5 - میثم بنی طبا - جودو 60 کیلوگرم
6 - رضا غلامی- جودو 66 کیلوگرم
7 - علی امیدی – دو و میدانی
8 - امید ظریف صنایع T13- دوومیدانی 200 متر
9 - داودعلی قاسمی T3– دو و میدانی 200 متر
​10 - احمد اجاقلو - دوومیدانی - 200 متر
11 - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F12/13
12 - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​13 - مسعود حیدری - کلاس F12 پرتاب وزنه
​14 - حمزه محمدی - وزنه برداری
​15 - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه
​16 - امید ظریف - دوومیدانی
​17- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53
18- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11
19 - فاطمه برقول - شطرنج
20 - لیلا زارع زاده - برنز
​21 - شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان
22 - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان
23 - قاسمی - دوی 400 متر کلاسT37
24 - فرهاد کهریزی - دوی 400 متر کلاس T36
​25 - هاجر صفرزاده - ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12
26 - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54/55
27- محسن کائیدی


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.