نگاه طلایی پوشان به صدر؛/ گزارش زنده: سپاهان 0- پیکان 0
منبع خبر: ورزش سه
پنج شنبه 19 مرداد 1397 - 20:45


به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان امروز از ساعت 20:30 دقیقه در شرایطی به مصاف پیکان می رود که با کسب 4 امتیاز از 2 دیدار گذشته شرایط مشابهی نسبت به حریف خود پیکان دارد، اما تفاضل گل بهتر این تیم نسبت به سایر تیم ها که با برد پر گل این تیم مقابل سپیدرود به دست آمد، می تواند این تیم را در صورت کسب سه امتیاز برابر شاگردان مجید جلالی به صدر بفرستد. کاری که چندان هم ساده نیست؛ چرا که پیکان در چهار رویارویی اخیر خود برابر سپاهان به سه پیروزی و یک تساوی دست یافته است و امیرقلعه نویی می داند که مجید جلالی با دفاعی فشرده برای کسب تساوی می آید و درصدد استفاده از اشتباهات احتمالی مدافعین سپاهان برای کسب هر سه امتیاز بازی است.

با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید.

سپاهان - پیکان تهران- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه: نقش جهان اصفهان
تیم داوری: علی صفایی – فرهاد مروجی – محمدهاشمی نسب – روح الله شریفی
ناظر: علیرضا کهوری.

سپاهان:
پیام نیازمند - سیاوش یزدانی عزت پورقاز محمد ایران‌پوریان سعید آقایی مهدی کیانی محمد کریمی سجاد شهباززاده مهرداد محمدی ساسان انصاری استنلی کی روش

پیکان:
وحید شیخ ویسی سجاد مشکل پور حجت حق وردی علی حمودی آرمان قاسمی امیرحسین کریمی سعید واسعی مگنو باتیستا فراز امامعلی مهدی شیری محمد قاضی
سرمربی: مجید جلالی

لحظات حساس

دقیقه 11: ساسان انصاری در موقعیتی تک به تک با شیخ ویسی قرار گرفت ولی گلر پیکان ضربه مهاجم پیکان را با جایگیری مناسب برگشت داد.

در حاشیه
تیم فوتبال سپاهان بدون تغییر در ترکیب اصلی خود نسبت به دیدار برابر سپیدرود وارد زمین شده است. نزدیک به 10 هزار نفر هم اکنون در ورزشگاه نقش جهان حضور دارند و همچنان هواداران سپاهان در حال ورود به ورزشگاه هستند. پیام نیازمند در سومین دیدار لیگ برتر برابر تیم فصل گذشته خود قرار گرفته است.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.