چراغ سبز قلعه‌نویی به سپاهان و واکنش سریع ذوب‌آهن!
منبع خبر: خبر آنلاین
سه شنبه 26 اردیبهشت 1397 - 21:46


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه‌نویی پس از شکست مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حذف از این رقابت ها با رادیو ورزش گفت‌وگو کرد و صحبت های مهمی را مطرح کرد. او در این گفت‌وگو با اشاره به پایان کارش در ذوب آهن گفت: من دیگر سرمربی ذوب آهن نیستم و کارم در این تیم تمام شده است. البته از همه اعضای هیئت مدیره این تیم تشکر می‌کنم. از تیم ذوب‌آهن درس‌های بزرگی یاد گرفتم. امیدوارم هرچه خیر است اتفاق بیفتد. احتمالا یک نشستی با مسئولان سپاهان درباره سرمربی‌گری در این تیم خواهم داشت. البته این را هم باید بگویم که اولویت اول من تیم ذوب آهن است و در ابتدا به بررسی پیشنهاد این خواهم پرداخت.
پس از این گفته ها فقیهی معاون باشگاه ذوب آهن هم در واکنش گفت: مذاکره با سپاهان حق قلعه‌نویی است و ما هفته آینده وضعیت سرمربی ذوب آهن را مشخص خواهیم کرد.

41258 کلید واژه‌ها : باشگاه ذوب آهن - باشگاه سپاهان - امیر قلعه نویی - مطالب مرتبط آ.اس و ماجرای اعتراض قلعه‌نویی به کی‌روش! هت‌تریک استقلالی‌ها بعد از 20سال در آسیا شایعه حوالی باشگاه سپاهان؛ بازگشت نویدکیا! وینفرد شفر: وقتی نیست که جواب سرمربی ذوب آهن را بدهیم / جام جهانی بدون تیام برای سنگال خوب نیست


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.