فکر نمی‌کردم دیدار با وکیل روس مهم باشد
منبع خبر: ایلنا
سه شنبه 26 اردیبهشت 1397 - 20:04


پسر دونالد ترامپ سال گذشته به کمیته قضایی سنا گفته بود که از اهمیت دیدار با وکیل روس در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا، خبر نداشته است.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، کمیته قضایی سنا متن بازجویی از «دونالد ترامپ جونیور» درباره دیدار وی با ولیک روس در «برج ترامپ» را منتشر کرد.

باتوجه به متن این بازجویی یا مصاحبه، ترامپ جونیور به کمیته قضایی سنا گفته بود که از اهمیت دیدارش با وکیل روس در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری 2016، اطلاعی نداشته است.

کمیته قضایی سنا بیش از هزار و 800 صفحه متن بازجویی‌های انجام شده در سال 2017 درباره مداخله روسیه در انتخابات 2016 و ارتباط نزدیکان ترامپ با وکلای روس، را منتشر کرد.

ترامپ جونیور تعدادی از سوال‌ها را پاسخ نداده و گفته بود که به خاطر ندارد درباره پرونده دخالت روسیه با پدرش صحبت کرده است یا نه.

جونیور همچنین گفته بود: «فکر نمی‌کردم گوش دادن به صحبت‌های کسی که درباره یکی از نامزد‌های انتخاباتی اطلاعاتی دارد، مساله مهمی باشد.»

کمیته قضایی سنا به غیر از ترامپ جونیور، از چهار شخص دیگر که در جلسه مورد نظر با وکیل روس در برج ترامپ حضور داشتند، نیز بازجویی کرد.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.