آ.اس بهانه دست قلعه‌نویی داد
منبع خبر: خبر آنلاین
سه شنبه 26 اردیبهشت 1397 - 17:33


ورزش > فوتبال ملی - روزنامه آ.اس اسپانیا خبری درمورد فهرست بازیکنان تیم ملی این کشور در جام جهانی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه آ.اس اسپانیا امروز نوشت: ‌ لوپتگی به خاطر اینیستا اعلام لیست اسپانیا برای جام جهانی را به تاخیر انداخت.
این مطلب می تواند مورد توجه امیر قلعه نویی قرار بگیرد. او چند روز قبل به زمان انتشار لیست تیم ملی ایران اعتراض کرد و گفت: گله من بیشتر مربوط به لیستی است که اعلام شده است. چند بازیکن این لیست در تیمی هستند که ما فردا با آن بازی داریم. فکر نمی‌کنم این مسائل اتفاقی باشد. چه اشکالی داشت که 24 ساعت بعد لیست را اعلام می‌کردند. هر کدام که دعوت شده‌اند قطعاً لیاقت تیم ملی را داشته‌اند به هر حال هر مربی افکاری دارد که بر اساس آن بازیکنانش را انتخاب می‌کند. اما این حرکت که ما هنوز بازی داریم و 6،7 بازیکن از تیم حریف دعوت می‌شود جای بحث دارد. به هر حال بازیکنان ما واقعاً لیاقت دارند و هیچ اتفاقی نمی‌افتاد که فرداشب این لیست اعلام می‌شد.
حالا قلعه نویی می تواند بگوید که کی روش هم می توانست انتشار لیست تیم ملی را به تاخیر بیندازد.
43 43
کلید واژه‌ها : کارلوس کی روش - تیم ملی فوتبال ایران - امیر قلعه نویی - مطالب مرتبط کی‌روش: فوتبال اسپانیا و پرتغال 60سال از ایران جلوترند/ قرار نیست جلوی رقبای‌مان در جام‌جهانی برقصیم پورعلی‌گنجی بمب نقل و انتقالاتی برانکو! فرزند عقاب و ماجرای سوپرایز کی‌روش از تمدید قرارداد «یواخیم‌لو» تا جلسات مخفیانه تاج و کی‌روش


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.