مسئولان در صدد رفع موانع تولید گام بردارند/ انتقال پرونده های مالیاتی بنگاه های اقتصادی به استان ضروری است
منبع خبر: ایلنا
یک شنبه 27 فروردین 1397 - 18:47

" target="_blank" itemprop="url"> مسئولان در صدد رفع موانع تولید گام بردارند/ انتقال پرونده های مالیاتی بنگاه های اقتصادی به استان ضروری است
استاندار البرز گفت: مسئولان علاوه بر وظایف و تکالیف ابلاغی، دلسوزانه درصدد رفع موانع تولید و رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال هستند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که صبح امروز برگزار شد، افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت، تمامی مسئولان جدا از تکالیف و وظایف ابلاغی، دلسوزانه به دنبال رفع موانع تولید هستند.

نجفی با بیان اینکه اکنون درهای واردات و صادرات باز است گفت: در چنین شرایطی با توجه به رقابتی که ایجاد شده، مردم خواستار کیفیت مطلوب با قیمت مناسب هستند.

وی افزود: طبق شعار سال، مقام معظم رهبری تک تک آحاد مردم و مسئولان را برای حمایت از کالای ایرانی مورد خطاب قرار گرفته اند، از این رو باید اراده ای ملی برای تحقق این هدف بزرگ شکل گیرد.

وی گفت: قرار نیست بدون هماهنگی برای مواردی که حساسیت هایی در آن وجود دارد در استان تصمیم گیری شود.

نجفی با اشاره به ضرورت مصرف بهینه آب افزود: در خصوص آب نیز صنایعی که مصارف خود را مدیریت می کنند باید مورد حمایت قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: اگر پرونده های مالیاتی واحدهای مستقر در البرز از تهران به این استان منتقل شود، به طور قطع حمایت بیشتری صورت خواهد گرفت.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.