چرا علی کریمی قراردادش با بایرن مونیخ را منتشر نمی‌کند یا حتی الاهلی!
منبع خبر: خبر آنلاین
دو شنبه 22 اسفند 1396 - 23:11


ورزش > فوتبال ملی - علی کریمی برای اینکه نشان دهد قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال ایران ، قراردادی ترکمان چای است ، قرارداد خود را منتشر کرده است!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کریمی قراردادش را با سپیدرود رشت منتشر کرده است. قراردادی که قیمتش 700 میلیون تومان برای نیم فصل دوم لیگ امسال و دو فصل دیگر به ازای سالی 1.3 میلیارد تومان است!

علی کریمی بهایی را می گیرد در سال اول کارش که خیلی دیگر از مربیان حاضر در فوتبال ایران نمی گیرند. مثلا اسکوچیچ با آن همه موفقیت از تیم خونه به خونه 100 هزار دلار برای نیم فصل لیگ یک گرفته یا رقم یک فصل مربیانی با شهرت امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی نزدیک به همین عددی است که او دریافت می کند!

درحالی که نه مدرک مربیگری دارد ، نه تجربه خیلی بالا. با این وجود چنین بهایی برایش پرداخته شده است. البته اینجادوگر محبوب فوتبال ایران شاید بهتر بود برای مشخص شدن آپشن های قراردادهای حرفه ای که بسته ، قراردادهایش با الاهلی یا بایرن مونیخ را منتشر می کرد تا مشخص شود او ماشین داشته یا نه ؟ بیمه بوده است یا نه ؟ لباس هایش را خودش با دست می شسته یا نه؟

4141
کلید واژه‌ها : کارلوس کی روش - تیم ملی فوتبال ایران - علی کریمی - مطالب مرتبط حمله جدید علی کریمی به کی‌روش/جادوگر قرارداد منتشر کرد!


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.