تراکتور در خانه زورش به الجزیره نرسید
منبع خبر: خبر آنلاین
دو شنبه 22 اسفند 1396 - 18:03

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دیدار دوتیم تراکتورسازی تبریز و الجزیره امارات در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در گروه A از ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار شد. این بازی در پایان با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

با این نتیجه تراکتورسازی 2 امتیازی شد و در انتهای جدول گروه A باقی ماند. الجزیره هم با 5 امتیاز موقتا در رده دوم جدول ماند.

نیمه اول

تییم فوتبال تراکتورسازی با نفوذ در زمین حریف و با سانتر از کناره‌ها قصد باز کردن دروازه الجزیره را داشت. سانترهای بی دقت تراکتوری‌ها نتوانست دروازه نماینده امارات را تحدید کند.

دقیقه4: احسان پهلوان با چند دریبل در محوطه جریمه به دروازه الجزیره نزدیک شد و ضربه‌ش به بیرون رفت.

دقیقه 34: سانتر بازیکن تراکتورسازی روی دروازه الجزیره موقعیت خوبی را برای ارسلان مطهری ساخت که توپ از برخورد به بازیکنان از منطقه خطر دور شد.

دقیقه40: شوت احسان پهلوان از بالای محوطه جریمه با واکنش دروازه‌بان الجزیره همراه شد و توپ راهی کرنر شد.

دقیقه 42: ضربه علی طاهران از بالا تیر افقی الجزیره به بیرون رفت.

دقیقه44: اولین حمله الجزیره موجب به گل رسیدن این تیم توسط رومارینیو شد.

نیمه دوم

ادامه هجوم نماینده ایران با سانترهای متعدد روی دروازه الجزیره نتیجه بخش بود.

دقیقه49: پاس در عمقی برای دانیال اسماعیل‌فر ارسال شد و او را در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان قرار داد. ضربه اسماعیل‌فر به بیرون رفت.

دقیقه51: بار دیگر پهلوان از سمت چپ به روی دروازه الجزیره توپی را ارسال کرد و اسماعیل‌فر با سر به توپ ضربه زد و دروازبان توپ را جمع‌کرد.

دقیقه55: احسان پهلوان در یک موقعیت تک به تک با دروازه‌بان توپش به گل تبدیل نشد.

دقیقه77: بالاخره سانتر های پهلوان به نتیجه رسید و فرزاد حاتمی توانست با ضربه سر دروازه علی خسیف را باز کند.

دقیقه82: دانیال اسماعیل فر ضربه سری زد که از بین پاها علی سخیف عبور کرد اما دروازه‌بان با یک چرخش توپ را مهار کرد.

ترکیب تراکتورسازی: جوردی آلمیدا، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد نادری(عارف آقاسی دقیقه 48)، علی طاهران(فرزاد حاتمی دقیقه46)، محمد مسلمی‌پور، مهدی کیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد ایران‌پوریان، مهدی مهدی‌پور، امیر ارسلان مطهری(سلیما کرپیچ83 دقیقه) و احسان پهلوان

ترکیب الجزیره: علی خسیف، خلیفه مبارک(شبیبی دقیقه60)، محمد الموسلامی، سلیم رشید، مسلم فائز، یعقوب الحسنی، مبارک بوسوفا، خلفان مبارک، سلیم علی، زاید العامری و رومارینیو

256 43

کلید واژه‌ها : باشگاه تراکتورسازی - لیگ قهرمانان آسیا - فوتبال آسیا - مطالب مرتبط ترکیب پرسپولیس برابر الوصل اعلام شد وزیرورزش‌عربستان:مثل‌استرالیا که آمدبه فوتبال‌آسیا،ماهم‌می‌رویم به جام‌ملت‌های‌آفریقا یا کوپا آمریکا تصویری از 2 دختری که قصد داشتند با پوشش پسرانه وارد ورزشگاه تبریز شوند حال مدیرعامل باشگاه فنرباغچه در تبریز خراب شد بدترین خبر ممکن برای استقلال؛ تیام غایب بازی با الریان!


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.