پیام تسلیت عارف در پی درگذشت آیت الله شاه آبادی و پدر شهیدان اسماعیلی
منبع خبر: ایلنا
دو شنبه 22 اسفند 1396 - 08:18


در پی درگذشت آیت الله نصرالله شاه آبادی، عضو مجلس خبرگان رهبری و یوسفعلی اسماعیلی، پدر شهیدان اسماعیلی، محمدرضا عارف در پیام‌های جداگانه‌ای این دو ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن این دو پیام به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

مصیبت ارتحال روحانی جلیل القدر آیت الله نصرالله شاه آبادی نماینده محترم مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری باعث تأسف و تأثر شد.

آیت الله شاه آبادی همچون پدر بزرگوارشان عالمی مردمدار و یار و یاور محرومان بود و در طول حیات پر برکت خود در ترویج معارف نورانی اسلام اهتمام ویژه ای داشت .

اینجانب این ضایعه را به عموم علاقه مندان، شاگردان و خانواده محترم ایشان و نیز به نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری و طلاب علوم دینی تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای آن عالم ربانی رحمت و مغفرت و برای بازماندگان معزز آن سفر کرده صبر جمیل و اجر جزیل را مسألت می کنم.

در پیام تسلیت دکتر عارف به مناسبت درگذشت پدر شهیدان اسماعیلی نیز آمده است:

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت انسان مؤمن ، صبور و خیرخواه پدر با ایمان و انقلابی شهیدان اسماعیلی جناب آقای حاج یوسفعلی اسماعیلی موجب تألم و اندوه فراوان شد.

حاج یوسفعلی اسماعیلی اسوه صبر و استواری بود که ارزشمندترین سرمایه های زندگیشان را برای استقلال و آزادی و دفاع از سرزمین ایران اسلامی تقدیم کردند.

درگذشت این پیر فرزانه و فداکار را به خانواده بزرگوار و بستگان ارجمندش تسلیت عرض می کنم و از خداوند قادر متعال برای آن فقید سعید و فرزندان شهید گلگون کفنش علو درجات و برای بازماندگان معزز سلامتی و صبر و اجر و طول عمر مسالت دارم.

آرزومندم خداوند متعال روح این انسان مومن و انقلابی را با ارواح طیبه و قدسی آقا ابا عبد الله الحسین «علیه السلام» و شهدای کربلا محشور بگرداند.

محمدرضا عارف


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.