حسینی با خواب5دقیقه ای،رکورددار کلین شیت تاریخ‌فوتبال ایران شد
منبع خبر: تابناک
پنج شنبه 22 دی 1396 - 19:01


دروازه‌بان استقلال موفق شد رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن متوالی در تاریخ فوتبال ایران را بشکند.

به گزارش تابناک ورزشی، سیدحسین حسینی یک هفته پس از ثبت رکورد بیشترین دقایق کلین‌شیت در لیگ برتر به نام خود، رکوردهای دیگری را هم در این زمینه جابجا کرد هر چند این بار حواشی عجیبی هم در راه ثبت این رکورد برجای گذاشت. حسینی ابتدا با بسته نگه داشتن دروازه خود تا دقیقه 14، از رکورد 802 دقیقه گل نخوردن احمدرضا عابدزاده عبور کرد. دروازه‌بان جوان استقلال همچنین تا دقیقه 56 مسابقه گل نخورد تا علاوه بر شکستن رکورد ناصر حجازی با 837 دقیقه گل نخوردن پیاپی، موفق شد رکورد 844 دقیقه‌ای بهرام مودت گلر قدیمی پرسپولیس را بشکند تا با ثبت بیشترین دقایق متوالی کلین‌شیت در میان دروازه‌بانان ایرانی، تاریخ‌ساز شود.

در این میان اما حواشی عجیبی هم در تاریخ فوتبال ایران برای به نام زدن این حدنصاب به اذهان سپرده شد که می توان آن را در دنیا نادر دانست. ماجرا از این قرار است که سایپا برای جبران گل خورده، فشار بی امانی روی دروازه آبی ها وارد کرد و در دقیقه 51 صاحب ضربه کاشته پشت محوطه جریمه شد که ترابی ملی پوش جوان نارنجی پوشان پشت توپ ایستاد و آن را به تیر دروازه کوبید. توپ در برگشت به سر حسینی اصابت کرد و راهی کرنر شد اما گلر استقلال از روی زمین بلند نشد و همانطور دراز روی چمن خوابید!

این خوابیدن نزدیک به شش دقیقه طول کشید و کار در عین ناباوری به ورود پزشکان و مداوا کشید تا غائله با عبور ساعت از دقیقه 57 بازی تمام شود و حسینی با ثبت رکورد به نام خودش و هیاهوی تماشاگران استقلالی ،


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.