گل استقلال برنامه ما را تغییر داد/ حسینی ستاره بازی بود
منبع خبر: مهر
سه شنبه 15 آذر 1396 - 19:50

خبرنگار مهر، زلاتکو کرانچار پس از شکست 3 بر صفر امشب سپاهان اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل استقلال، در نشست خبری گفت: به نظرم شاهد یک مسابقه فوق العاده بودیم ولی گل زودهنگام آنها برنامه هایمان را تغییر داد.

وی تصریح کرد: می خواستیم پس از همان گل اول، بازی را دوباره به نفع خودمان تغییر دهیم اما جپارف باز هم ضربه کاشته خود را درست مثل زمانی که در سپاهان هم بازی می کرد به گل تبدیل کرد. او 90 درصد چنین موقعیت هایی را تبدیل به گل می کند. به همین خاطر مجبور شدم در بین دو نیمه، تغییراتی را در تاکتیک تیمی ایجاد کنیم.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: استقلالی‌ها هر چه زدند گل شد. من به جز نتیجه، باز هم از عملکرد تیم سپاهان راضی ام. البته دروازه بان استقلال ستاره بی چون و چرای تیمش بود.

وی درباره اینکه چرا تغییر سیستم این تیم در نیمه دوم هم جواب نداد و تیمش بازهم گل خورد اظهار داشت: باید بگویم پس از ضربه ای که جپارف برای گل سوم استقلال زد، علی قربانی روی توپ تاثیر گذار بود. البته آن گل، مشکلی در تاکتیک ایجاد نکرد. ما سه موقعیت مسلم گل داشتیم اما دروازه بان آنها ستاره بود.

کرانچار درباره عملکرد هافبک و مدافعان زرد پوشان اصفهان گفت: در نیمه اول، فاصله بین هافبک هایمان کم بود اما بازیکنان ما مجبور بودند که به هافبک‌های حریف نزدیک شوند. هافبک های ما در نیمه اول، مدام فشرده کار می کردند. آنها نزدیک دفاع بودند اما در نیمه دوم این مشکل حل شد.

سرمربی سپاهان در ادامه تصریح کرد: بازیکنان استقلال با سانترهای بلند و تنها یکبار موقعیت پیدا کردند که همان هم باعث شد گل اول را بخوریم. در بقیه بازی، چنین مشکلی نداشتیم. مدافع تیم نباید در صحنه ای که منجر به گل دوم استقلال شد، به تیم حریف خطا می داد. در مجموع باید بگویم از عملکرد فنی تیم رضایت نسبی دارم.

ادامه دارد....


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.