برانکو:خوشحالم که سرمربی پرسپولیس هستم/بازی ضعیف هم جزو فوتبال است
منبع خبر: خبر آنلاین
سه شنبه 15 آذر 1396 - 17:59

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس باز هم موفق شد که حریف خود را شکست دهد و این بار نوبت سپیدرود بود که در رشت مقابل تیم برانکو تسلیم شود.

پس از پایان این دیدار برانکو ایوانکویچ در کنفرانس خبری پس از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

برانکو در ابتدا گفت:« طبیعی است که خیلی خیلی از این برد راضیم. خیلی خوشحالم که مربی پرسپولیس هستم. دوست دارم همیشه در چنین فضایی بازی کنیم. فضایی که تماشاگران همیشه در آن حضور دارند و این قشنگ ترین بخش فوتبال است چرا که ما برای هواداران اینجا هستیم.»

برانکو ادامه داد:« در این شهر هم ما تعداد زیادی هوادار داریم. به خاطر این موضوع خیلی خوشحال هستم و همچنین از نتیجه بازی. این برد را به هوادار عزیزمان آقا حامد که هنگام بازگشت از یکی بازی‌های تیم پرسپولیس تصادف داشتند و مشکل نخاعی پیدا کرد و در حال حاضر در منزلش است تقدیم می‌کنیم. شاید از این طریق بتوانیم دلخوشی این طرفدار را فراهم کنیم.»

سرمربی پرسپولیس گفت:« ما انتظار چنین بازی سخت و مشکلی را داشتیم. همان طور که در کنفرانس خبری دیروز هم اعلام کردم سپیدرود تیم خیلی خوبی است و نسبت به موقعیت جدولش تیمش بهتری است. مقابل فولاد هم در اهواز همین طور که اصلا تیم ضعیف‌تری نبودند. به همین دلیل این برد برای ما خیلی مهم بود. برد مقابل چنین تیمی که برای گرفتن نتیجه آمده بود، بسیار سخت بود. وظیفه ماست که فاصله‌مان را از تیم‌هایی که در جدول تعقیب‌مان می‌کنند حفظ کنیم. تبریک فراوانی به بازیکنانم می‌گویم.»

برانکو ایوانکویچ در ادامه گفت:« قبول دارم که بازی را به سختی بردیم. ما در مقابل یک حریف خیلی خوب ایستاده بودیم. همه بازی‌ها را نمی‌شود در یک سطح مساوی برگزار کرد. به هر حال بازی‌های ضعیف هم جزو فوتبال است. در مورد مشکلاتی که بچه‌ها قبل از بازی داشتند نمی‌توانم صحبت بکنم. همه این‌ها جزوی از فوتبال است.»

برانکو در پاسخ به این سوال که در طی بازی 354 پاس برای تیم پرسپولیس رد و بدل شد و این تیم در سطح تیم‌های درجه یک آسیایی ظاهر شد، تحلیل‌تان چیست پاسخ داد: از اینکه شما این آمار را درآوردید خوشحالم. ما در مقابل ذوب آهن 502 پاس دادیم و بیش از 82 درصد از پاس‌هایمان صحیح بود. ما می‌دانستیم که سپیدرود بسته بازی خواهد کرد و این انتظار را داشتیم و این تیم سعی خواهد کرد که از طریق ضد حمله به دروازه ما هجوم بیاورد و تنها راه حل ما پاس‌های سرعتی خواهد بود که به نوعی این تیم را خسته کنیم و سعی کنیم بیشتر از کناره‌ها هجوم بیاوریم زیرا از قسمت میانه زمین خیلی سخت می‌شد نفوذ کرد مخصوصا روی ارسال‌های بلند. به هر حال این فلسفه بازی ماست و طبیعی است که دنبال آن هستیم که با سرعت بیشتری بازی کنیم. این اصل کار ماست. همچنین موقعیت‌های خطرناک روی دروازه سپیدرود زیاد به وجود آمد. البته طبیعی است که نباید انتظار داشت همه موقعیت‌ها تبدیل به گل شود.

او در ارتباط با گروه‌بندی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: «اول اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سطح بالاتری از لیگ داخلی دارد و همه تیم‌هایی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، بهترین‌های لیگ‌شان هستند. همین الوصلی که در گروه ما قرار گرفته، قهرمان فعلی امارات هست. السد هم همه می‌دانند که چه تیم با کیفیتی است و بازیکنی مثل ژاوی را در اختیار دارد. ما پیش‌بینی قرار گرفتن در این گروه سخت را می‌کردیم اما آمادگی بازی با هر تیمی در آسیا را داریم.»

برانکو در پایان گفت:« مهمترین مسئله این است که ما در صدر جدول قرار داریم و خیلی خوشحالیم که در چنین شرایطی قرار گرفته‌ایم. در مورد تمدید قراردادم باید در یکسری مسائل جزیی توافق کنیم. به‌هرحال ما نتایج خیلی خوبی در نیم‌فصل اول کسب کردیم و بابت آن باید خوشحال باشیم.»

254 41


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.