منتجب‌نیا: رفع حصر خارج از قدرت روحانی است
منبع خبر: فرارو
دو شنبه 14 آذر 1396 - 22:31

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه که می بایست به سراغ مفسدان برود به سراغ جوان هایی می روند که تنها حرف میزنند و مبارزه می کنند.

به گزارش خبرآنلاین، پروانه سلحشوری که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز سخنرانی می کرد، به موضوع حصر پرداخت و عنوان کرد: چرا خانم رهنورد، این بانوی دانشمند و هنرمند که خیلی از هم نسل های من به خاطر کتاب های وی به حجاب معتقد شدند امروز در این سن باید در حصر باشد؟ چرا باید نخست وزیر امام میرحسین موسوی و شیخ كروبی را در حصر ببینیم؟ خاتمی آبروی ایران است. چگونه است که خاتمی باید ممنوع تصویر باشد. خاتمی عزت ایران است، هرجا نام خاتمی هست آنجا نام ایران می درخشد.

او با بیان اینکه كشور در شرایط حساسی بسر می‌برد تاکید کرد: برای انسجام ملی نیاز به وحدت داریم و یكی از راههای رسیدن به وحدت و انسجام رفع حصر است.

سلحشوری در ادامه فروپاشی اخلاق جامعه را دغدغه اصلی ذهنی خود دانست و گفت: وقتی فروپاشی اخلاقی در جامعه رخ دهد، در پی آن شاهد این همه فساد در سیستم هستیم. قوه قضائیه که می بایست به سراغ مفسدان برود به سراغ جوان هایی می روند که تنها حرف میزنند و مبارزه می کنند.

سلحشوری در جواب یک دانشجو که در مورد حمایت های پیشین آقای مصباح یزدی از احمدی نژاد پرسید، گفت: احمدی نژاد را یک روز معجزه هزاره سوم نامیدند و یک روز هاله نور برای وی درست می کردند و امروز هم وی را فرقه زنبیلیه می نامند. اگر شماها یا ما این حرف ها را می زدیم می بایست سال ها در حبس باشیم. این افراد هشت سال کسی را بر ما تحمیل کردند كه این همه دزدی و اختلاس در زمان وی صورت گرفت و دولت خود را هم پاک ترین دولت می دانست كه آسیب هایش را باید سال های سال تحمل کنیم.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.