اقدام عجیب باشگاه تراکتورسازی؛گرانی خودمختار بلیت‌ها
منبع خبر: خبر آنلاین
چهار شنبه 20 مهر 1396 - 16:08


ورزش > لیگ برتر - باشگاه تراکتورسازی تبریز در اقدامی عجیب به صورت خودمختار اقدام به گران کردن قیمت بلیت‌های بازی‌های خانگی خود کرد.

وحید پور رضوی:باشگاه تراکتورسازی تبریز در حالی اقدام به فروش بلیت های بازی این هفته خود مقابل پارس جنوبی جم کرد که قیمت این بلیت ها در صورت خرید اینترنتی 7 هزار تومان می باشد. به این ترتیب هوادارانی که قصد حضور در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برای تماشای بازی تراکتورسازی و پارس جنوبی را داشته و می خواهند بلیت خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایند بایستی به جای مبلغ 5 هزار تومان، مبلغ 7 هزار تومان پرداخت کنند که این اتفاق به هیچ عنوان نمی تواند برای هوادارانی که اکثریت قریب به اتفاق آنها را جوانان و قشر پایین جامعه تشکیل می دهند اتفاقی جالب باشد و کاملا با مقوله تلاش برای افزایش تماشاگر در تضاد می باشد.
محمدرضا تقیون مدیر روایط عمومی و امور فرهنگی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در این رابطه اظهار داشت: "باشگاه تراکتورسازی تبریز هیچ گونه هماهنگی با هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در رابطه با فروش اینترنتی بلیت ها با افزایش دو هزار تومانی قیمت انجام نداده است و این عمل کاملا به صورت خودمختار از سوی این باشگاه انجام گرفته که به هیچ عنوان مورد تایید ما نیست."
وی ادامه داد: "فوتبال کشور در سال های اخیر پیوسته با مشکلی به نام کاهش تماشاگر مواجه بوده که این مساله در فوتبال شهر تبریز نیز به وضوع دیده شده است. حال در این شرایط اگر بخواهیم قیمت بلیت ها را نیز افزایش دهیم نباید انتظار بهبود اوضاع را داشته باشیم. قشر عظیمی از هوادارانی که از در ورزشگاه یادگار امام حضور یافته و بازی های تیم تراکتورسازی را تماشا می کنند را جوانان، نوجوانان و افرادی تشکیل می دهند که نظر اقتصادی در شرایط چندان مرفهی به سر نمی برند و این افزایش قیمت به صورت مستقیم این افراد را می تواند نشانه گرفته و باعث کاهش تاسف برانگیز تماشاگر در بازی های تیم محبوب تراکتورسازی شود که هواداران بزرگترین سرمایه آن محسوب می شوند."
مدیر روایط عمومی و امور فرهنگی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در رابطه با این ادعای باشگاه تراکتورسازی که برای نخستین بار با خدمات بی سابقه از جمله پارکینگ اختصاصی و پذیرایی بین دو نیمه با فروش بلیت زیر جایگاه به مبلغ 200 هزار ریال ارائه می شود، تاکید کرد: "در این خصوص نیز باشگاه تراکتورسازی اقدام به انجام کاری کرده که می تواند تبعات منفی بسیاری داشته باشد. ما در سال های اخیر و تا پیش از این تصمیم باشگاه بلیت های جایگاه ویژه را در اختیار پیشکستوتان ورزش استان، مسئولین و میهمانان قرار می دادیم تا این افراد در شرایطی بازی های تیم تراکتورسازی را تماشا کنند که هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نیاید که خدای نکرده دود آن به چشم فوتبال تبریز برود. با این اقدام باشگاه تراکتورسازی نمی توان هیچ گونه تضمینی در خصوص وضعیت و امنیت جایگاه ویژه ای کرد که بایستی در طول بازی های متعدد میزبان مسئولین و میهمانان رده بالای ورزشی و سیاسی باشد."

251 41


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.