رونمایی از ساعت هوشمند جدید اپل
منبع خبر: فارس
سه شنبه 22 شهریور 1396 - 13:10

اپل علاوه بر رونمایی از گوشی های هوشمند تازه اش از ساعت اپل واچ 3 هم رونمایی کرده که از امکانات تازه ای برای کنترل سلامت و وضعیت قلب برخوردار است.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از تک کرانچ، در این ساعت از سیستم عامل خاصی به نام OS4 استفاده شده و قابلیت مربی گری هوشمند این ساعت کنترل و بررسی و تحلیل فعالیت های بدنی و ورزشی را برای کاربر و به خصوص شناگران ممکن می کند.

امکانات این ساعت برای کنترل ضربان قلب بعد از فعالیت های مختلف بدنی نیز بهتر شده و با اتصال آن به اینترنت می توان از امکانات مختلف فضای مجازی نیز بهره برد. همچنین از این ساعت می توان برای گوش کردن به موسیقی نیز استفاده کرد.

این ساعت در صورتی که قلب فعال به نظر نرسد نیز پیام های هشداری ارسال می کند. کنترل دقیق ضربان قلب در این ساعت هم به کمک افرادی می آید که از نارسایی ها و بیماری های قلبی رنج می برند. دقت این ساعت در بررسی وضعیت ضربان قلب 97 درصد است.

ساعت یادشده با گوشی های آیفون نیز سازگار است و در صورت همراه داشتن آن از تمامی تماس ها و پیام های گوشی مطلع می شوید و دیگر نیازی به به همراه بردن گوشی نخواهید داشت.

انتهای پیام/آ


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.