قول غفوری به منصوریان / وریا در یک قدمی تمدید قرارداد با استقلال
منبع خبر: ورزش سه
دو شنبه 30 خرداد 1396 - 11:00


با کم شدن شانس حضور رامین رضائیان در جمع استقلالی ها به نظر می رسد مدافع راست پرحاشیه این فصل یک گام به تمدید قرارداد با آبی ها نزدیک تر شده است.

به گزارش "ورزش سه"، از جمله بازیکنانی که در هفته ها و ماه های گذشته در صدر اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی استقلال قرار داشت وریا غفوری مدافع راست این تیم بود. بازیکنی که فصلی پر فراز و نشیب را با آبی های پایتخت تجربه کرد و در کنار آن هر از گاهی با جرقه های خود تاثیر فراوانی در عملکرد و نتیجه گیری تیم داشت.

وریا که در تیم ملی به عنوان یکی از مهره های کلیدی کی روش نمایش دیدنی از خود در برخی بازی ها از جمله مصاف با قطر در دوحه و چین در تهران ارائه داد بیشتر هفته های لیگ برتر را با مصدومیت از دست داد تا منصوریان در پست مدافع راست با مشکلات بسیار زیادی روبرو شده و مدام از عملکرد این مدافع انتقاد کند. در این بین برخی رفتارهای حاشیه ای در اردوی استقلال بیشتر از قبل غفوری را به درهای خروجی باشگاه نزدیک تر کرد تا آبی ها سخت در پی جذب رامین رضائیان به عنوان جانشین برای این بازیکن باشند.

در شرایطی که با جدی شدن حضور رضائیان در فوتبال اروپا منصوریان امیدی به تقویت جناح راست با جذب مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس نداشت خبر رسید که در نشست اخیر این مربی با وریا غفوری مدافع استقلال به او وعده داده اگر یک بار دیگر به او اطمینان شود فصلی درخشان در لیگ برتر به ثبت خواهد رساند و تمام دغدغه های کادرفنی در پست دفاع راست را از بین خواهد برد. در این نشست گویا وریا با پیش کشیدن این که قصد دارد یکی از مسافران جام جهانی باشد به منصوریان وعده داد با انگیزه بالا در صدد نشان دادن توانایی های خود است از همین رو به نظر می رسد باید منتظر تمدید قرارداد غفوری با استقلال هم باشیم.

با این وجود اما استقلالی ها همچنان نیم نگاهی به وضعیت رامین رضائیان هم دارند تا اگر اندک شانسی برای خرید این بازیکن دارند روی رامین سرمایه گذاری کنند تا وریا در غیر این صورت با اعتماد دوباره منصوریان غفوری همچنان به عنوان مدافع راست برای استقلال در لیگ هفدهم به میدان برود. پستی که پیش از این از بازیکنانی مثل دانیال ماهینی، مهدی شیری و .. به عنوان آلترناتیوهای منصوریان برای خرید نام برده می شد.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.