ستاره‌هایی که به اولین تمرین استقلال نرسیدند
منبع خبر: ورزش سه
یک شنبه 29 خرداد 1396 - 17:21


به گزارش "ورزش سه"، مدیران استقلال و منصوریان تلاش زیادی انجام دادند تا اولین جلسه تمرینی این تیم با حضور تمامی ستارگان استقلال در لیگ هفدهم انجام شود اما شرایط برای آنها به شکلی پیش نرفت که این موضوع برای آبی ها اتفاق بیفتد. استقلال در ابتدای لیگ شانزدهم افتتاحیه شلوغی با پاگشای منصوریان و رونمایی از بختیار رحمانی، وریا غفوری، حسین کنعانی زادگان، فرشید باقری و غیره داشت. افتتاحیه ای که باعث شد نزدیک به دو هزار هوادار خود را به کمپ حجازی برسانند و شیرینی این روز همچنان برای منصوریان از جذابیت دو چندانی برخوردار است.

با همه این تلاش ها اما از ستاره های احتمالی استقلال مدل 96-97 بازیکنانی هستند که در این تمرین حضور ندارند؛ امید ابراهیمی هافبک مورد علاقه منصوریان هنوز با آبی ها تمدید نکرده و تکلیف بهنام برازی، یعقوب کریمی و وریا غفوری با آبی ها برای این تمرین مشخص نیست. همچنین دو مدافع برزیلی آبی ها در این جلسه تمرینی حضور نخواهند داشت و هرایر مگویان نیز با اجازه ی منصوریان و به دلیل حضور در بازی های ملی در مرخصی به سر می برد.

به این لیست باید پژمان منتظری را اضافه کرد که در لیست منصوریان حضور دارد و مذاکرات استقلال با این بازیکن هنوز به نتیجه نرسیده اما انتظار می رود او از جمله ستاره های آبی ها برای لیگ هفدهم باشد. همچنین رضا افتخاری در صحبت های خود به حضور یک ستاره دیگر در استقلال اشاره کرد که این بازیکن نیز از جمله غایبان مراسم افتتاحیه استقلال در لیگ هفدهم خواهد بود.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.