سازمان لیگ کمکی به پرسپولیس نمی‌کند
منبع خبر: ورزش سه
یک شنبه 29 خرداد 1396 - 17:10


سازمان لیگ برتر فوتبال ایران پس از انتشار برنامه آماده سازی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران واکنشی نسبت به برنامه طولانی آماده سازی از سوی کی روش نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که سرمربی تیم ملی با انتشار برنامه حضور در جام جهانی 100 روز اردو را در دستور کار تیم ملی تا خرداد سال آینده قرار داده، معضل فشردگی بازی ها و البته درگیری سرخپوشان با رقابت های لیگ قهرمانان آسیا علاجی از سوی برنامه ریزان فوتبال ایران ندارد و آنها بار مسئولیت این موضوع را به گردن باشگاه ها خواهند انداخت.

روز گذشته گفت و گوی ما با فتاحی مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر با امتناع کامل او در موضوع کمک به تیم هایی مثل پرسپولیس یا سایر آسیایی های این فصل همراه بود و او امتیازهایی مثل افزایش تعداد بازیکنان بزرگسال در فهرست 18 نفره را برگشت به عقب می دانست. این در حالی است که مهدی تاج رئیس فدراسیون تاکید کرده پرسپولیس برای فوتبال ایران حکم تیم ملی را دارد و با توجه به اینکه سرخ ها در بین تیم های لیگ بیشترین ملی پوش را دارند، باید در تحمل این فشار به آنها کمک کرد.

در حال حاضر تنها کمک سازمان لیگ به پرسپولیس مجوز استخدام 3 بازیکن برای لیگ قهرمانان آسیاست که این موضوع به هزینه و بازدهی اش نمی ارزد.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.