حمله موشکی سپاه به داعش مبارزان حقیقی با تروریسم را به دنیا نشان داد
منبع خبر: فارس
یک شنبه 29 خرداد 1396 - 15:38

عضو فراکسیون امید حمله موشکی سپاه را به مواضع داعش موجب به چالش کشیدن ادعاهای غربی‌ها در مبارزه با تروریسم برشمرد و گفت: شلیک موشک‌های سپاه، مبارزان واقعی با تروریسم را به دنیا نشان داد.
حجت‌الاسلام مهدی شیخ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره شلیک موشک‌های سپاه پاسداران به مواضع داعش به دیرالزور سوریه گفت: این اقدام به موقع فرزندان انقلاب و رهبری بسیار بجا و شایسته بود و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در هر لحظه که اراده کند می‌تواند قدرت خود را در منطقه اعمال دارد و جلوی هر تهدیدی بایستد، اظهار داشت: اگر ایران در مقاطعی مدارا نیز می‌کند از روی ضعف نیست بلکه با هدف پیشبرد صلح است.

شیخ با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ نرمشی در برابر تروریست‌ها نخواهد داشت، گفت: جمهوری اسلامی ایران هر روزی که بخواهد می‌تواند با ظرفیت‌های متفاوت در مقابل تهدیدها ایستاده و به منشاء آنها ضربه وارد کند.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو اقدام سپاه پاسداران را در حمله موشکی به مواضع تروریست‌ها را موجب به چالش کشیدن ادعاهای غربی‌ها و برخی کشورهای منطقه‌ای مبنی بر مبارزه با تروریسم برشمرد و بیان داشت: کشورهای غربی دیگران را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند در حالی که خود عامل تولد تروریسم در منطقه هستند و تاکنون هیچ حرکتی در تقابل با تروریست‌ها از آنان دیده نشده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: حامیان غربی تروریست‌ها هر زمان که آنها در میدان نظامی تحت فشار قرار می‌گیرند پیشنهاد آتش‌ بس می‌دهند تا تروریست‌ها فرصت تجدید قوا بیابند، اما شلیک موشک‌های سپاه، مبارزان واقعی با تروریسم را به دنیا نشان داد.

انتهای پیام/
http://fna.ir/XPXPPM نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است. ©2017 Fars News Agency. All rights reserved


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.