منصوریان: استقلال و آندو به هم کمک می‌‎کنند
منبع خبر: ورزش سه
جمعه 10 تیر 1396 - 00:57

تمرینات خوبی انجام داده ایم

پیش از اینکه درباره بازی صحبت کنم، درگذشت امیرحسین مرادی را تسلیت می گویم. همچنین به آقای نبی هم بابت درگذشت برادرش تسلیت می گویم. درباره بازی با نفت باید بگویم که شرح تمرینی خوبی داشتیم. در این 10 رو خوب تمرین کردیم و سعی می کنیم با شکل تیم جوانمان به همراه یکی دو با تجربه به زمین برویم. یک جوان هم احتمالا به ترکیب فردای ما اضافه می شود. محرومی نداریم ولی به دلیل خراب بودن زمین تمرینی مان، هرائر را از دست دادیم و قبلش هم انصاری مصدوم شد. جای دیگری هم پیدا نکردیم تا تمرین کنیم.

خروجی های استقلال

آرش افشین از جمع ما جدا شد. امروز هم میثم مجیدی و امین حاج محمدی در اختیار باشگاه هستند. خروجی دیگری فعلا نداریم. باید به ورودیهایمان نگاه کنیم. تمرکزمان روی جبارف کاپیتان ازبسکتان و آندو تیموریان هستیم تا آنها را جذب کنیم.

دو سال است پولی نگرفته ام

بیشتر از 10 بازیکن دچار این مشکل هستند. تا زمانی که باشگاه ها ذی نفع نشوند و طرف حساب سازمان امور مالیاتی نشوند، این مشکل هست. وقتی که من به عنوان مربی یا بازیکنانم مقابل سازمان مالیاتی قرار می گیرد، قراردادی برابر ما قرار می گیرد و چه تعندی وجود دارد که باشگاه پول ما را بدهد تا ما بتوانیم مالیاتش را بدهیم؟ باشگاه ها براحتی می توانند پول اعضای باشگاهشان را ندهند ولی سازمان امور مالیاتی از ما پول را می خواهد. من خودم از سال گذشته، یک هزار تومانی نگرفته ام ولی مالیاتی کشور مرا می شناسد. آنها مالیات آن پول نگرفته را می خواهند. ما دنبال راهکار هستیم که چگونه پولمان را بگیریم. به تاج پیشنهاد داده ام که الگوی فوتبالمان را بر اساس لیگ آلمان بگذاریم. در آنجا وقتی قرارداد می بندید، باشگاه طرف حساب سازمان مالیاتی است. بدون اینکه به من اطلاع دهند، پول مالیات مرا به سازمان مربوطه می دهند. در آخر هم هر پولی که من خرج کرده ام و شامل مالیات هم نبوده را به من پس می دهند. این تعهد باید شامل حال باشگاه شود. از شما می خواهم به این پردازش کنید. با این فضا می توانیم مقابل پول سیاه بایستیم. به شما قول می دهم که اگر این مسئله قانون می شود، مدیرعاملی در ایران دیگر انقدر جذابیت ندارد. دیگر کسی با دسته چک بازیکن براحتی نمی خرد. الان کسی 1 میلیارد قرارداد می بندد ولی اگر 300 میلیون بگیرد باید کلاهش را بالا بیاندازد. الان یک تیم می خواهد به لیگ برتر بیاید و 20 میلیارد هزینه کند. چرا ضمانت نامه بانکی نمی گیرند؟ بالغ بر ده ها میلیارد تومان پرونده در کمیته انضباطی است و کسی گارانتی ندارد. ابزار کمک به فوتبال رسانه ها هستند و می توانند در این زمینه کمک کنند.

باید در تختی تمرین می کردیم

می دانم دایی ناراحت است ولی من از مدیرعامل باشگاهمان خواستم این مسئله را حل کند تا ما یک تمرین بکنیم و نمی دانم او کرایه کرد یا مسئله دیگری در میان بود ولی ما آنجا تمرین کردیم. بازیکنانم در تختی فرق بین کمپ حجازی و تختی را فهمیدند و حس خوبی بدست آوردند.

تجمع جلوی در باشگاه استقلال

یک سری تصویر دیدم که من آنها را در سکوها ندیده ام. آنها را حتی در تمرینات هم ندیده ام. ما در تمرین با هواداران راحت هستیم. اینکه عده ای در زمان تمرین ما و در زمانی که تمرین باز است، تجمع می کنند عجیب است. افتخاری به من گفت که برخی از هواداران را صدا کرده و با آنها صحبت هم کرده است. ما فقط به آرامش نیاز داریم. هرکس پشت این قضیه هست، اگر استقلال را دوست دارد، بداند ما به آرامش نیاز داریم.

سرمربی استقلال درپاسخ به این سوال که آیا حاشیه ای درباره بنر مرحوم هاشمی رفسنجانی در تمرین تیمش ایجاد شده است گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

جذب آندو و چپاروف قطعی نیست

ما نمی توانیم بگوییم جذب این دو قطعی شده است. در این دو نقطه نیاز داشتیم برای رسیدن به ریتم، باید از انرژی ابراهیمی به خوبی استفاده کنیم. باید یک نفری را جذب کنیم که درک خوبی از بازی امید ابراهیمی داشته باشد. آندو این درک را در تیم ملی نسبت به ابراهیمی دارد. در نفت ما همیشه با ایمان مبعلی شروع می کردیم ولی ریتم دادن با بازیکنان با تجربه است.قطعا اگر بگوییم که هم زمان تیموریان هم می تواند به استقلال کمک کند و هم استقلال به او کمک کند، حرف درستی زده ایم.


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.