رحمانی فضلی و شمخانی درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند
منبع خبر: خبر آنلاین
جمعه 10 تیر 1396 - 00:57


سیاست > دولت - ایسنا نوشت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیام‌هایی جداگانه درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
رحلت مجاهد نستوه و شاگرد صدیق حضرت امام راحل (ره) و یاور مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تاثر و تالم گردید. رجاء واثق دارم روح آن بزرگمرد انقلابی در جوار محبوب خویش امام امت و شهدای نهضت انقلاب اسلامی در آرامش خواهد بود. اینجانب رحلت آن مجتهد آگاه را به حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له فداه) و رهبر فرزانه و آگاه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تمامی ملت شریف ایران و خانواده ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

همچنین در متن پیام تسلیت علی شمخانی دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی آمده است:

«ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله‌العالی که تکیه‌گاه کم‌نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید است.

ایشان در کنار خدمات ارزشمند در طول سالهای قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندهی شجاع و مدبرو تصمیم‌گیری ارزشمند در جبهه های نبرد . حق علیه باطل بودند و نقش محوری هاشمی در کسوت جانشینی فرمانده کل قوا در پیروزی های رزمندگان اسلام هرگز از یادها نخواهد رفت.
اینجانب ضمن تسلیت درگذشت این فقیه و عالم مجاهد به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و خانواده هاشمی رفسنجانی، علو درجات و رضوان الهی را برای ایشان مسئلت می نمایم.»

29214


این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.