رحمانی فضلی و شمخانی درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند
منبع خبر: خبر آنلاین
19 دی 1395 - 23:06


سیاست > دولت - ایسنا نوشت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیام‌هایی جداگانه درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
رحلت مجاهد نستوه و شاگرد صدیق حضرت امام راحل (ره) و یاور مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تاثر و تالم گردید. رجاء واثق دارم روح آن بزرگمرد انقلابی در جوار محبوب خویش امام امت و شهدای نهضت انقلاب اسلامی در آرامش خواهد بود. اینجانب رحلت آن مجتهد آگاه را به حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له فداه) و رهبر فرزانه و آگاه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تمامی ملت شریف ایران و خانواده ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

همچنین در متن پیام تسلیت علی شمخانی دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی آمده است:

«ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله‌العالی که تکیه‌گاه کم‌نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید است.

ایشان در کنار خدمات ارزشمند در طول سالهای قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندهی شجاع و مدبرو تصمیم‌گیری ارزشمند در جبهه های نبرد . حق علیه باطل بودند و نقش محوری هاشمی در کسوت جانشینی فرمانده کل قوا در پیروزی های رزمندگان اسلام هرگز از یادها نخواهد رفت.
اینجانب ضمن تسلیت درگذشت این فقیه و عالم مجاهد به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و خانواده هاشمی رفسنجانی، علو درجات و رضوان الهی را برای ایشان مسئلت می نمایم.»

29214


فندک زیپو - یک جفت ZIPPO heart combo
فندک زیپو - یک جفت ZIPPO heart combo
208,000 تومان
این خبر توسط سرویس متنک به طور خودکار خلاصه سازی شده است. در صورت اشکال در متن خلاصه لطفا با ما تماس حاصل نمایید.